Hakkımızda

Odak noktamız; çeviride mükemmellik, hedef dile hakimiyet, gizlilik, hızlı ve zamanında teslimdir.

LEXAWORD her türlü çeviri ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş, kaliteli hizmeti benimsemiş bir tercüme bürosudur. LEXAWORD olarak odak noktamız; çeviride mükemmellik, hedef dile hakimiyet, gizlilik, hızlı ve zamanında teslimdir.

Ekibimiz, kendi alanlarında uzman tercümanlardan oluşur ve tüm deneyimli tercümanlarımız seçtikleri alanlardaki terimlere ilişkin geniş bilgi birikimine sahiptir. Ayrıca, diğer tercüme bürolarının aksine LEXAWORD bağımsız tercümanlarla çalışmaz, çevirileriniz sadece kurum içi tercümanlara emanet edilir.

LEXAWORD’de tercümanlarımız, ilgili sektörlerdeki terimlere tamamen hâkim olduklarından metinlerde kullanılan terimlerin anlamlarını doğru bir şekilde hedef dile yansıtırlar.

LEXAWORD için en üst düzeyde öneme sahip diğer bir nokta ise; çeviri belgelerinin gizliliğidir. Bu nedenle belgeleriniz hiçbir koşulda, güvenli olmayan hatları, e-posta adreslerini veya sunucuları kullanabilecek üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmaz.

LEXAWORD, çeviri sürecini en hızlı şekilde tamamlar ve çevirileri müşterilerine zamanında iletir. Böylelikle müşterilerimiz kendi işlerine odaklanabilirler.

LEXAWORD, özellikle hukuki, finansal, sigorta sektörüne özgü belgelerin çevirileri de dahil olmak üzere tüm ticari metin çevirilerinde uzmanlaşmıştır. Bu kapsamda, birçok banka, sigorta şirketi, hukuk bürosu, haber ajansı, yayın şirketleri, üreticiler ve gümrük şirketleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bizimle Çalışın

Ekip çalışmasında etkin ve detay odaklı profesyonal çevirmenleri ekibimize katmak istiyoruz. Başvuru için lütfen kısa özgeçmişinizi ve ön yazınızı info@lexaword.com adresine iletin.