Çeviri Süreci

Teklif Alın

İşe başlamadan önce bizden fiyat teklifi istediğinizde, birkaç saat içinde yanıtımız size ulaşır. Dosyalarınız analiz edildikten sonra size en uygun fiyatı sunuyor oluruz. Daha önce benzer bir metni tercüme etmemizi istemişseniz, tekrarlanan metinler üzerinden size özel bir indirim uygulanır. Sistemimiz karmaşık tasarım programları da dahil olmak üzere çok çeşitli dosya formatlarını işleyebilmemizi sağlar. Tüm biçimlendirme ve düzen, yalnızca kaynak sürümdeki gibi çevrilmiş haliyle korunur. Bu aşamada sizinle son teslim tarihi görüşüp kabul edeceğiz. Gizlilik, müşterilerimizin çoğu için teklif aşamasından itibaren önemlidir; bu nedenle çalışmalarımızı Tercüme Şirketleri Birliği'nin gizlilik şartlarını göz önünde bulundurarak sürdürmekteyiz. Gizlilik sözleşmelerini, müşterilerimizin önceliklerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlayarak imzalarız.

Projenin Hazırlanması

Teklif onayından sonra, proje yöneticileri söz konusu çeviriye en uygun tercümanın atanmasını sağlar. Proje yöneticisi müşterimizin talep ettiği son teslim tarihinde hazır olmasını takip eder ve bütçeye bağlı kalındığından emin olur.

Çeviri

İyi ve profesyonel bir çeviri, hedef dilde oluşturulmuş izlenimi verir. Tüm çeviriler ana dilini konuşan uzmanlar tarafından yapılır. Tercümanların sektörünüz ve / veya teknolojiniz hakkında yeterli bilgiye sahip olmalarını ve terminolojinin nüanslarına duyarlı olmalarını sağlarız. Terminolojinin tutarlı kullanımını sağlamak için müşteriye özel sözlükler kullanılır. Müşterilerimizden, tercümanın metni amaçlandığı şekilde anladığından emin olmak için çeviri esnasında kaynak metnin açıklığa kavuşturulmasını isteyebiliriz. Tercüme belgesi teslim edileceği makama göre yeminli bir tercüman tarafından ya da Noter onaylı olarak talep edilebilir. Bu durumda, çeviriler, müşterinin talebine göre kargo ile ıslak imzalı olarak veya e-posta yoluyla gönderilir.

Kalite Güvencesi ve Teslimi

Tüm çeviriler ikinci bir tercüman tarafından kontrol edilir ve ayrıca proje yöneticileri, müşterilerimizin gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için her çeviriyi kontrol eder. Teslimat e-postayla veya müşteri portalımız aracılığıyla yapılabilir. İş, gelecekteki tüm muhtemel gereksinimleriniz için dikkatli bir şekilde saklanır.